Dbamy o zdrowie kobiet na każdym etapie ich życia

O Centrum

Nasze Centrum Ginekologiczno-Położnicze powstało w celu zapewnienia kobietom kompleksowych rozwiązań z zakresu ginekologii i położnictwa. W skład placówki wchodzą - Specjalistyczne Gabinety Ginekologiczne - GRAVMED i Oddział Ginekologii GIN-MED.
Nasze Centrum Ginekologiczno-Położnicze jest jednym z najnowocześniejszych obiektów tego typu w Radomiu - w pełni dostosowanym do potrzeb pacjentek. Świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu ginekologii i położnictwa. Stosujemy najnowsze metody leczenia i wykorzystujemy nowoczesną aparaturę medyczną. Poza szpitalami jesteśmy jedynym ośrodkiem na terenie miasta oferującym kompleksową diagnostykę i leczenie operacyjne w zakresie ginekologii.
Zatrudniamy najlepszych specjalistów, dbamy o rozwój zawodowy i nieustannie podnosimy nasze kwalifikacje, gdyż zdrowie i bezpieczeństwo pacjentek są dla nas najważniejsze.
Dokładamy wszelkich starań, aby proces leczenia w naszym ośrodku przebiegał szybko i sprawnie, co w znacznym stopniu skraca czas trwania choroby i przyśpiesza proces powrotu do zdrowia. Zapewniamy komfortowe warunki, pełną dyskrecję, a przede wszystkim profesjonalną opiekę medyczną. W trosce o zdrowie naszych pacjentek przeprowadzamy również liczne programy profilaktyczne mające na celu zapobieganie chorobom.

Naszymi głównymi atutami są:
  • konsultacje z wysokiej klasy specjalistami,
  • stosowanie nowoczesnej aparatury medycznej,
  • wykorzystywanie małoinwazyjnych metod leczenia,
  • diagnozowanie i leczenie w komfortowych warunkach,
  • serdeczność i wyrozumiałość pracowników Kliniki.