Aktualności

NIEINWAZYJNY TEST PRENATALNY SANCO

To nieinwazyjny, genetyczny test prenatalny nowej generacji, który określa ryzyko trisomii chromosomów 21, 18 i 13 płodu (zespół Downa, Edwardsa i Patau), aneuploidii chromosomów płci oraz zespołów wad wrodzonych, spowodowanych innymi nieprawidłowościami chromosomowymi. Trisomie chromosomów 21, 18, i 13 są najczęściej występującymi zespołami wad wrodzonych, wywołanymi przez obecność dodatkowych kopii tych chromosomów.

Badania prenatalne w ramach współpracy z NFZ

Zapraszamy kobiety w ciąży do wykonania badań prenatalnych w naszym Centrum. Badania wykonują lekarze z certyfikatami FMF z renomowanych klinik Warszawy i Łodzi na najnowszym aparacie VOLUSON E8. Jeśli zajdzie taka potrzeba w naszej placówce możesz odbyć także konsultacje z lekarzem specjalistą genetyki klinicznej. Jeśli spełniasz określone warunki część z badań prenatalnych możesz wykonać bezpłatnie w ramach współpracy z NFZ. Do bezpłatnych badań prenatalnych masz prawo, jeśli spełniony jest chociaż jeden z podanych niżej warunków:
  • Wiek matki powyżej 35 lat

Nieinwazyjny test prenatalny NIFTY od maja w naszym Centrum

Mamy przyjemność poinformować, że w naszym Centrum można już wykonać Test NIFTYTM, który jest alternatywą dla amniopunkcji (inwazyjnego badania prenatalnego). To nieinwazyjny, genetyczny test prenatalny nowej generacji, który określa ryzyko trisomii chromosomów 21, 18 i 13 płodu (zespół Downa, Edwardsa i Patau), zaburzeń liczby chromosomów płci oraz kilkunastu zespołów wad wrodzonych, spowodowanych innymi nieprawidłowościami chromosomowymi.

Badania prenatalne dostępne w naszym Centrum

Z początkiem maja 2016 wprowadziliśmy w naszym Centrum kompleksowe badania z zakresu diagnostyki prenatalnej. Oprócz badań USG wykonywanych przez lekarzy z certyfikatem FMF (Fetal Medicine Foundation, Londyn) możliwe jest również pobranie krwi na test podwójny (PAPP­A i wolna podjednostka β HCG ) z kalkulacją ryzyka wystąpienie wady genetycznej. Więcej szczegółów udziela rejestracja. Zapraszamy wszystkie przyszłe mamy.

Deponowanie krwi pępowinowej

Krew pępowinową można zdeponować tylko raz w życiu- podczas porodu. To niezwykle ważna decyzja, która powinna zostać podjęta świadomie. Dlatego przedstawiamy kilka informacji, które mogą Państwu pomóc. 

Czym są komórki macierzyste?

Komórki macierzyste obecne są w naszym organizmie przez całe życie, ale ich liczba i potencjał z wiekiem maleją.

Bezpłatne konsultacje z ginekologii etetycznej

Zapraszamy wszystkie panie zainteresowane ginekologią estetyczną na bezpłatne konsultacje w naszej Klinice. Rozmowa ze specjalistą rozwieje wszelkie wątpliwości, a także pozwoli uzyskać szczegółowe informacje na temat przebiegu zabiegów i rekonwalescencji. Zachęcamy do wyznaczenia terminu wizyty pod numerem telefonu: 48 364 22 66.

Zrób pierwszy krok w stronę swojej ulepszonej kobiecości.

1. Wydrukuj poniższe zaproszenie.