Przejdź do treści
wazny_komunikat
Informacje dla pacjenta
Ważna informacja

W związku z wprowadzeniem od dnia 14 marca 2020 r. - do odwołania, stanu zagrożenia epidemicznego, rosnącym zagrożeniem i panującą w Polsce pandemią koronawirusa o nazwie SARS – CoV – 2, w trosce o bezpieczeństwo i zdrowie pacjentów - informujemy, co następuje.

Badania prenatalne
Ciąża
Badania prenatalne w ramach współpracy z NFZ

Zapraszamy kobiety w ciąży do wykonania badań prenatalnych w naszym Centrum. Badania wykonują lekarze z certyfikatami FMF z renomowanych klinik Warszawy i Łodzi na najnowszym aparacie VOLUSON E8. Jeśli zajdzie taka potrzeba w naszej placówce możesz odbyć także konsultacje z lekarzem specjalistą genetyki klinicznej. Jeśli spełniasz określone warunki część z badań prenatalnych możesz wykonać bezpłatnie w ramach współpracy z NFZ. Do bezpłatnych badań prenatalnych masz prawo, jeśli spełniony jest chociaż jeden z podanych niżej warunków:

Ginekologia estetyczna
Ginekologia estetyczna
Promocyjne ceny na zabiegi ginekologii estetycznej

Zapraszamy na nowoczesne zabiegi laserowe z zakresu ginekologii estetycznej w obniżonych cenach:

Ginekologia estetyczna
Ginekologia estetyczna
Laser do zabiegów z zakresu ginekologii estetycznej.

Od listopada 2016 roku zapraszamy na zabiegi z zakresu ginekologii estetycznej wykonywane za pomocą lasera. Laser jest wykorzystywany m.in.:

  • do rewitalizacji pochwy,
  • plastyki warg sromowych mniejszych,
  • odbarwiania miejsc okolic intymnych,
  • do usuwania znamion i korekcji blizn.

O szczegóły pytajcie w rejestracji. Zapraszamy.

Zdjęcie DNA
Ciąża
Nieinwazyjny test prenatalny NIFTY

Mamy przyjemność poinformować, że w naszym Centrum można już wykonać Test NIFTYTM, który jest alternatywą dla amniopunkcji (inwazyjnego badania prenatalnego). To nieinwazyjny, genetyczny test prenatalny nowej generacji, który określa ryzyko trisomii chromosomów 21, 18 i 13 płodu (zespół Downa, Edwardsa i Patau), zaburzeń liczby chromosomów płci oraz kilkunastu zespołów wad wrodzonych, spowodowanych innymi nieprawidłowościami chromosomowymi.

Badanie USG
Ciąża
Badania prenatalne dostępne w naszym Centrum

Z początkiem maja 2016 wprowadziliśmy w naszym Centrum kompleksowe badania z zakresu diagnostyki prenatalnej. Oprócz badań USG wykonywanych przez lekarzy z certyfikatem FMF (Fetal Medicine Foundation, Londyn) możliwe jest również pobranie krwi na test podwójny (PAPP­A i wolna podjednostka β HCG ) z kalkulacją ryzyka wystąpienie wady genetycznej. Więcej szczegółów udziela rejestracja. Zapraszamy wszystkie przyszłe mamy.

Zdjęcie mamy z dzieckiem
Ciąża
Deponowanie krwi pępowinowej

Krew pępowinową można zdeponować tylko raz w życiu- podczas porodu. To niezwykle ważna decyzja, która powinna zostać podjęta świadomie. Dlatego przedstawiamy kilka informacji, które mogą Państwu pomóc.